УкрДем

громадський контроль за Мінсоцполітики

Громадський контроль за апаратом Мінсоцполітики

Ця форма збирає відгуки від громадян України щодо досвіду взаємодії (негативні та позитивні) або ж виявлені недоліки (порушення) та переваги в діяльності посадових осіб апарату Міністерства соціальної політики України (Мінсоцполітики).

 

Відповідно до статті 11 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади": "Апарат міністерства - організаційно поєднана сукупність структурних підрозділів і посад, що забезпечують діяльність міністра, а також виконання покладених на міністерство завдань. Апарат міністерства очолює державний секретар міністерства. Апарат міністерства складається із секретаріату та самостійних структурних підрозділів. Структуру апарату міністерства затверджує міністр".

 

Відгуки після обробки та аналізу будуть розміщені на відповідних сторінках структурних підрозділів апарату Мінсоцполітики на сайті громадського контролю за діяльністю Мінсоцполітики - msp.ukrdem.org з зазначенням Вашого імені, прізвища та міста, а також використані задля поліпшення його діяльності.

 

Прохання в одній формі зазначати про 1 випадок Вашого досвіду, 1 недолік або 1 перевагу, в разі наявності інших випадків, недоліків, переваг заповнювати нові форми.

 

Громадський контроль за діяльністю влади - це виявлення недоліків (порушень чинного законодавства) в роботі суб'єктів владних повноважень та подальший вплив громадськості на таких суб'єктів з метою припинення ними виявлених порушень. Більш детально за посиланням.

 

Коротко про апарат Мінсоцполітики:

 

Список працівників апарату Мінсоцполітики станом на 20.01.2022

 

За 2021 рік апаратом Мінсоцполітики (330 осіб станом на 31.12.21) було отримано 82987 вхідних документів, створено 40678 вихідних та 9730 внутрішніх документів, на заробітну плату було витрачено 131343800 грн (середньомісячна заробітна плата 1 працівника складала 33167 грн.

 

оновлено 13.02.2022